Kadencja 1998 - 2002

Skład Rady Miejskiej Kadencji III –  Lata  1998 – 2002

 

 

Przewodnicząca Rady

Roman Ostasz

 

Wiceprzewodniczący Rady

Bogdan Kazimierz Głuszcz

 

Członkowie Rady

1.     Andrzej Anuszkiewicz

2.     Ryszard Daszkiewicz

3.     Jerzy Frydrysiak

4.     Ryszard Gawroński
Wygaśnięcie mandatu radnego Pana Ryszarda Gawrońskiego nastąpiło Uchwałą Nr 121/XXV/2000 Rady Gminy i Miasta w Żychlinie z dnia 19 kwietnia 2000 r. ( wskutek śmierci).
Na radnego wybrany został Bogusław Kurowski w wyborach uzupełniających w dniu 16 lipca 2000 r. Ślubowanie złożył w dniu 29 września 2000 roku (na sesji Rady).

5.     Marianna Jakubowska

6.     Lesław Kamiński

7.     Michał Kowalik

8.     Józef Kowalski

9.     Kazimierz Kuciapski

10.   Maria Kunikowska

11.   Edward Kruszyniak

12.   Krystyna Ledzion

13.   Anna Lusztak

14.   Zdzisław Machtałowicz

15.   Arleta Pilarska - Igielska

16.   Jerzy Rosiński

17.   Małgorzata Sobczak

18.   Tadeusz Strzelecki

19.   Stanisław Wójcik

20.   Mirosław Zomerfeld

 

 

      Od 6 lutego 2001 r. Przewodniczącym Rady został Pan Bogdan Głuszcz Uchwałą Nr 172/XXXIII/2001 Rady Gminy i Miasta w Żychlinie z dnia 6 lutego 2001 r. w sprawie wyboru Przewodniczącego Rady Gminy i Miasta w Żychlinie. 

 

      Od dnia 6 lutego 2001 r. Wiceprzewodniczącą Rady została Pani Małgorzata Sobczak Uchwałą Nr 174/XXXIII/2001 Rady Gminy i Miasta w Żychlinie z dnia 6 lutego 2001 r. w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Gminy i Miasta w Żychlinie.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Konrad Melcher 24-06-2015 13:13:29
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Konrad Melcher 24-06-2015
Ostatnia aktualizacja: Konrad Melcher 24-06-2015 13:13:29