Kadencja 2002 - 2006

Skład Rady Miejskiej Kadencji IV –  Lata  2002 – 2006

 

 

Przewodnicząca Rady

Bogdan Kazimierz Głuszcz

 

Wiceprzewodniczący Rady

Małgorzata Sobczak

 

Członkowie Rady

1.   Klara Adamska

2.   Janusz Bulski

3.   Honorata Kanclerz

4.   Jolanta Karasińska

5.   Maria Kunikowska

6.   Andrzej Pawlak

7.   Zofia Pilarska

8.   Arleta Pilarska-Igielska
Wygaśnięcie mandatu radnej Pani Arlety Pilarskiej-Igielskiej nastąpiło Zarządzeniem  Zastępczym Wojewody Łódzkiego z dnia 26 sierpnia 2004 r. / znak PN.I - 0914/24/04.
Na radnego wybrany został Pan Stanisław Banasiak w wyborach uzupełniających do Rady  Miejskiej w Żychlinie zarządzonych na dzień 09 kwietnia 2006 r. z Okręgu Wyborczego Nr  4, który złożył ślubowanie w dniu 25 kwietnia 2006 roku na XLVII Sesji Rady Miejskiej w  Żychlinie.

9.   Jerzy Rosiński

10. Krzysztof Stefaniak

11. Tadeusz Strzelecki

12. Mieczysław Studziński

13. Maciej Wiaksa
Wygaśnięcie mandatu radnego Pana Macieja Wiaksy nastąpiło Zarządzeniem Zastępczym  Wojewody Łódzkiego z dnia 26 sierpnia 2004 r. / znak PN.I - 0914/25/04.
Na radnego wybrana została Pani Jadwiga Melcher w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Żychlinie zarządzonych na dzień 09 kwietnia 2006 r. z Okręgu wyborczego Nr 5, która złożyła ślubowanie w dniu 25 kwietnia 2006 roku na XLVII Sesji Rady Miejskiej w Żychlinie.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Konrad Melcher 24-06-2015 13:15:15
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Konrad Melcher 24-06-2015
Ostatnia aktualizacja: Konrad Melcher 24-06-2015 13:43:08