Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Żychlinie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze Referenta w Referacie Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska

INFORMACJA

o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze Referenta w Referacie Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy w Żychlinie informuje, że w wyniku zakończenia procedury na w/w stanowisko została wybrana

Pani Anna Śnieć, zam. Kutno.

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

W terminie określonym w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze Referenta w Referacie Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska, zostało złożonych 11 ofert. Do drugiego etapu Komisja rekrutacyjna zakwalifikowała 3 osoby.

W drugim etapie dokonano wyłonienia kandydata na podstawie oceny złożonych dokumentówaplikacyjnych oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

Spośród kandydatów spełniających wymagania wskazane w ogłoszeniu Pani Anna Śnieć wykazała się najbardziej odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia na stanowisku Referenta w ReferacieRolnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska.

W czasie rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się wiedzą i kompetencją w sprawach z zakresu zadańwymaganych na tym stanowisku pracy i uzyskała najwyższą ocenę punktową przyznaną przez Komisję.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Konrad Melcher 16-10-2015 13:47:00
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Konrad Melcher 16-10-2015
Ostatnia aktualizacja: Konrad Melcher 16-10-2015 13:47:00