Kontakt telefoniczny

 

Nr pokoju

Nazwa wydziału

Nazwisko i imię pracownika

Nr telefonu

PARTER

1

Referat Organizacyjno-Prawny

Biuro podawcze

Ewa Muras

(24) 351- 20-28

2

Referat Organizacyjno-Prawny

Wioletta Kamińska – Roboty Publiczne

(24) 351- 20-17

Samodzielne stanowisko ds. Sportu

Krzysztof Tomaszewski

I PIĘTRO

3

Referat  Budownictwa, Planowania Przestrzennego i Inwestycji

Krzysztof Anyszka – Kierownik

(24) 351-20-27

Magdalena Ciećwierz

4

Referat Finansowy

Alicja Dubrownik

(24) 351-20-42

Sławomira Wasińska

Agnieszka Pochwałowska

5

Referat Finansowy

 

Jolanta Witkowska

(24) 351-20-29

Anna Wołoszyn

Katarzyna Józwiak

6

Skarbnik Gminy

Emilia Rajewska – Skarbnik

(24) 351-20-30

Genowefa Stasiak – Zastępca Skarbnika

7

Kasa Urzędu Gminy

Zofia Petera

(24) 351-20-25

8

Samodzielne stanowisko ds. informatyzacji

Konrad Melcher

(24) 351-20-36

9

Sekretariat Urzędu Gminy

Grzegorz Ambroziak – Burmistrz

(24) 351-20-32

(24) 351-20-33

Zbigniew Gałązka – Zastępca Burmistrza

Janina Stasiak

9

Sekretariat Urzędu Gminy - FAX

Janina Stasiak

(24) 351-20-31

10

Referat  Budownictwa, Planowania Przestrzennego i Inwestycji

Jacek Cholewa

(24) 351-20-40

Adam Gąsiorkiewicz

11

Referat  Budownictwa, Planowania Przestrzennego i Inwestycji

Anna Szewczyk

(24) 351-20-41

II PIĘTRO

12

Urząd Stanu Cywilnego

Zuzanna Szymańska – Kierownik

(24) 351-20-18

12

Referat Spraw Obywatelskich i Ewidencji Ludności

Beata Piotrowska – Zastępca Kierownika

(24) 351-20-14

Iwona Rzeźnicka

14

Biuro Rady

Monika Charążka

(24) 351-20-21

 

Elżbieta Tarnowska – Przewodnicząca Rady Miejskiej

 

przyjmuje interesantów

w 2 i 4 środę m-ca 

w godz. 15.30 – 16.30

(24) 351-20-21

Robert Witeczek – Wiceprzewodniczący Rady

 

przyjmuje interesantów

w 1 i 3 środę m-ca

w godz. 15.30 – 16.30

15

Sekretarz Gminy

Waldemar Bartochowski

(24) 351-20-32

16

Ośrodek Doractwa Rolniczego

Anna Olba

(24) 351-20-35

Władysław Kowalski

17

Referat Oświaty i Zdrowia

Barbara Studzińska

(24) 351-20-24

Paulina Ryćkowska

18

Referat Oświaty i Zdrowia

Małgorzata Szymańska – Kierownik

(24) 351-20-37

19

Referat Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska

Zofia Pietrzak

(24) 351-20-38

Michał Łąpieś

20

Referat Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska

Wanda Antosiak

(24) 351-20-39

Anna Jędrachowicz

21

Referat Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska

Łukasz Prośniewski – Kierownik

(24) 351-20-26

 

 

 

 

13

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

Aleksandra Bielecka

przyjmuje interesantów w 2 i 4 wtorek m-ca
w godz. 9.00 – 14.00

 

(24) 351-20-21

 

 

Wydziały poza budynkiem Urzędu Gminy

  

Siedziba Wydziału

Nazwa wydziału

Pracownicy wydziału

Telefon

ul. Barlickiego 4

Gminne Centrum Promocji i Informacji

Edyta Ledzion – Kierownik – Pozyskiwanie Środków Unijnych

 

(24) 351-20-16

 

(24) 351-20-15

 

 

Martyna Izabela Lewandowska

 

Adam Staszewski

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Konrad Melcher 29-05-2015 13:25:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Konrad Melcher 29-05-2015
Ostatnia aktualizacja: Konrad Melcher 14-03-2017 15:02:27