W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Gminy w Żychlinie

ul. Barlickiego 15
99-320 Żychlin

tel.  (+48) 24 351 20 32
        (+48) 24 351 20 33 
fax: (+48) 24 351 20 31
e-mail: sekretariat@gminazychlin.pl

serwis www:
zychlin.eu

NIP Urzędu Gminy w Żychlinie:
   775-15-32-623
Regon Urzędu Gminy w Żychlinie:
   000526469

Powrót

2021-07-15 - XXXVIII Sesja Rady Miejskiej w Żychlinie

Wyniki głosowania

 

Wyniki głosowania imiennego w sprawie: podjęcia uchwały o zmianie Uchwały Nr XXXI/156/2021 Rady Miejskiej w Żychlinie z dnia 26 stycznia 2021 r. w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej, 

ZA: 7, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 3, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 5 


Lista imienna


ZA (7) 

Kowalik Michał Janusz, Kowalski Janusz Piotr, Kwiatkowski Leszek, Sikora Elżbieta Wanda, Stańczak Ewa, Szymański Stanisław, Wypych Zbigniew

PRZECIW (0) 

WSTRZYMUJĘ SIĘ (3) 

Sidwa Agnieszka, Wojtalewicz Krzysztof, Zajączkowski Rafał

BRAK GŁOSU (0) 

NIEOBECNI (5) 

Klimczak Rafał Krzysztof, Rapsiewicz Justyna, Sobierańska Sylwia, Wypych Ewa Barbara, Żurawik Paulina

 

 

Wyniki głosowania imiennego w sprawie: podjęcia uchwały w sprawie zmiany budżetu gminy na 2021 rok,

ZA: 8, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 3, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 4


Lista imienna


ZA (8) 

Kowalik Michał Janusz, Kowalski Janusz Piotr, Kwiatkowski Leszek, Sidwa Agnieszka, Sikora Elżbieta Wanda, Stańczak Ewa, Szymański Stanisław, Żurawik Paulina

PRZECIW (0) 

WSTRZYMUJĘ SIĘ (3) 

Wojtalewicz Krzysztof, Wypych Zbigniew, Zajączkowski Rafał

BRAK GŁOSU (0) 

NIEOBECNI (4)

Klimczak Rafał Krzysztof, Rapsiewicz Justyna, Sobierańska Sylwia, Wypych Ewa Barbara

 

 

Wyniki głosowania imiennego w sprawie: podjęcia uchwały w sprawie przyjęcia projektu „Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Żychlin” i przekazania go do zaopiniowania organowi regulacyjnemu, 

ZA: 11, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 4 


Lista imienna


ZA (11) 

Kowalik Michał Janusz, Kowalski Janusz Piotr, Kwiatkowski Leszek, Rapsiewicz Justyna, Sidwa Agnieszka, Sikora Elżbieta Wanda, Stańczak Ewa, Szymański Stanisław, Wojtalewicz Krzysztof, Wypych Zbigniew, Zajączkowski Rafał

PRZECIW (0) 

WSTRZYMUJĘ SIĘ (0) 

BRAK GŁOSU (0) 

NIEOBECNI (4) 

Klimczak Rafał Krzysztof, Sobierańska Sylwia, Wypych Ewa Barbara, Żurawik Paulina

 

 

Wyniki głosowania imiennego w sprawie: podjęcia uchwały w sprawie obniżenia wysokości wskaźników procentowych przyjmowanych do obliczenia wysokości dodatku mieszkaniowego,

ZA: 12, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 3


Lista imienna


ZA (12) 

Kowalik Michał Janusz, Kowalski Janusz Piotr, Kwiatkowski Leszek, Rapsiewicz Justyna, Sidwa Agnieszka, Sikora Elżbieta Wanda, Stańczak Ewa, Szymański Stanisław, Wojtalewicz Krzysztof, Wypych Zbigniew, Zajączkowski Rafał, Żurawik Paulina

PRZECIW (0) 

WSTRZYMUJĘ SIĘ (0) 

BRAK GŁOSU (0) 

NIEOBECNI (3) 

Klimczak Rafał Krzysztof, Sobierańska Sylwia, Wypych Ewa Barbara

 

 

Wyniki głosowania imiennego w sprawie: podjęcia uchwały w sprawie przyjęcia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Gminy Żychlin na lata 2021 – 2026,

ZA: 12, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 3


Lista imienna


ZA (12) 

Kowalik Michał Janusz, Kowalski Janusz Piotr, Kwiatkowski Leszek, Rapsiewicz Justyna, Sidwa Agnieszka, Sikora Elżbieta Wanda, Stańczak Ewa, Szymański Stanisław, Wojtalewicz Krzysztof, Wypych Zbigniew, Zajączkowski Rafał, Żurawik Paulina

PRZECIW (0) 

WSTRZYMUJĘ SIĘ (0) 

BRAK GŁOSU (0) 

NIEOBECNI (3)

Klimczak Rafał Krzysztof, Sobierańska Sylwia, Wypych Ewa Barbara

 

 

Wyniki głosowania imiennego w sprawie: podjęcia uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Żychlin na rok szkolny 2021/2022,

ZA: 11, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 4


Lista imienna


ZA (11) 

Kowalik Michał Janusz, Kowalski Janusz Piotr, Kwiatkowski Leszek, Sidwa Agnieszka, Sikora Elżbieta Wanda, Stańczak Ewa, Szymański Stanisław, Wojtalewicz Krzysztof, Wypych Zbigniew, Zajączkowski Rafał, Żurawik Paulina

PRZECIW (0) 

WSTRZYMUJĘ SIĘ (0) 

BRAK GŁOSU (0) 

NIEOBECNI (4)

Klimczak Rafał, Krzysztof Rapsiewicz Justyna, Sobierańska Sylwia, Wypych Ewa Barbara

 

 

Wyniki głosowania imiennego w sprawie: podjęcia uchwały w sprawie wyrażenia opinii oraz zgody na zbycie przez Gminę Żychlin udziałów w „MIG-MA” spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Żychlinie,

ZA: 11, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 3


Lista imienna


ZA (11) 

Kowalik Michał Janusz, Kowalski Janusz Piotr, Kwiatkowski Leszek, Rapsiewicz Justyna, Sidwa Agnieszka, Sikora Elżbieta Wanda, Stańczak Ewa, Szymański Stanisław, Wojtalewicz Krzysztof, Wypych Zbigniew, Zajączkowski Rafał

PRZECIW (0) 

WSTRZYMUJĘ SIĘ (1) 

Żurawik Paulina

BRAK GŁOSU (0) 

NIEOBECNI (3) 

Klimczak Rafał Krzysztof, Sobierańska Sylwia, Wypych Ewa Barbara

 

 

Wyniki głosowania imiennego w sprawie: podjęcia uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umów najmu lokali użytkowych, stanowiących własność Gminy Żychlin, położonych przy ul. Narutowicza, Pl. 29 Listopada w Żychlinie na okres powyżej trzech lat. 

ZA: 12, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 3


Lista imienna


ZA (12) 

Kowalik Michał Janusz, Kowalski Janusz Piotr, Kwiatkowski Leszek, Rapsiewicz Justyna, Sidwa Agnieszka, Sikora Elżbieta Wanda, Stańczak Ewa, Szymański Stanisław, Wojtalewicz Krzysztof, Wypych Zbigniew, Zajączkowski Rafał, Żurawik Paulina

PRZECIW (0) 

WSTRZYMUJĘ SIĘ (0) 

BRAK GŁOSU (0) 

NIEOBECNI (3) 

Klimczak Rafał Krzysztof, Sobierańska Sylwia, Wypych Ewa Barbara

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego