W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Gminy w Żychlinie

ul. Barlickiego 15
99-320 Żychlin

tel.  (+48) 24 351 20 32
        (+48) 24 351 20 33 
fax: (+48) 24 351 20 31
e-mail: sekretariat@gminazychlin.pl

serwis www:
gminazychlin.pl

NIP Urzędu Gminy w Żychlinie:
   775-15-32-623
Regon Urzędu Gminy w Żychlinie:
   000526469

Powrót

Kadencja 2018 - 2023

Kadencja 2018 - 2023

Skład Rady Miejskiej Kadencji VIII –  Lata  2018 – 2023

 

Biuro Rady Miejskiej w Żychlinie
 
ul. Barlickiego 15
99-320 Żychlin
II piętro pokój nr 14
tel. (24) 351 20 21
 
 

Przewodnicząca Rady

Elżbieta, Wanda Sikora

 

Wiceprzewodniczący Rady

Michał, Janusz Kowalik

 

Członkowie Rady

  1. Rafał, Krzysztof Klimczak
  2. Janusz, Piotr Kowalski
  3. Leszek Kwiatkowski
  4. Justyna Rapsiewicz
  5. Agnieszka Sidwa
  6. Sylwia Sobierańska
  7. Ewa Stańczak
  8. Stanisław Szymański
  9. Krzysztof Wojtalewicz
  10. Ewa Barbara Wypych
  11. Paulina Żurawik
  12. Rafał Zajączkowski
  13. Zbigniew Wypych

 

 

Składy Osobowe Komisji Rady Miejskiej w Żychlinie

 

 

1. Komisja Rewizyjna
w składzie:
1) Przewodniczący - Leszek Kwiatkowski
2)  Wiceprzewodniczący - Paulina Żurawik
3) Członek - Krzysztof Wojtalewicz
4) Członek - Rafał Zajączkowski
5) Członek - Rafał, Krzysztof Klimczak
6) Członek - Stanisław Szymański

 

2. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
w składzie:
1) Przewodniczący - Zbigniew Wypych
2)  Wiceprzewodniczący - Rafał, Krzysztof Klimczak
3) Członek - Agnieszka Sidwa
4) Członek - Justyna Rapsiewicz
5) Członek - Leszek Kwiatkowski
6) Członek - Rafał Zajączkowski

 

 

3. Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu
w składzie:
1) Przewodniczący - Ewa Stańczak
2) Wiceprzewodniczący - Janusz, Piotr Kowalski
3) Członek - Ewa, Barbara Wypych
4) Członek - Michał, Janusz Kowalik
5) Członek - Zbigniew Wypych

 

4. Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych
w składzie:
1) Przewodniczący - Agnieszka Sidwa
2) Wiceprzewodniczący - Sylwia Sobierańska
3) Członek - Elżbieta, Wanda Sikora
4) Członek - Ewa Stańczak
5) Członek - Justyna Rapsiewicz
6) Członek - Paulina Żurawik
 

5. Komisja Rolna, Prawa i Porządku Publicznego
w składzie:
1) Przewodniczący - Stanisław Szymański
2) Wiceprzewodniczący - Krzysztof Wojtalewicz
3) Członek - Ewa, Barbara Wypych
4) Członek - Janusz, Piotr Kowalski
5) Członek - Michał, Janusz Kowalik
6) Członek - Sylwia Sobierańska

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane