W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Gminy w Żychlinie

ul. Barlickiego 15
99-320 Żychlin

tel.  (+48) 24 351 20 32
        (+48) 24 351 20 33 
fax: (+48) 24 351 20 31
e-mail: sekretariat@gminazychlin.pl

serwis www:
gminazychlin.pl

NIP Urzędu Gminy w Żychlinie:
   775-15-32-623
Regon Urzędu Gminy w Żychlinie:
   000526469

Powrót

Kadencja 2014 - 2018

Kadencja 2014 - 2018

Skład Rady Miejskiej Kadencji VII –  Lata  2014 – 2018

 

Biuro Rady Miejskiej w Żychlinie
 
ul.Barlickiego 15
99-320 Żychlin
II piętro pokój nr 14
tel. (24) 351 20 21

 

 

 

Przewodnicząca Rady

Elżbieta Tarnowska

 

Wiceprzewodniczący Rady

Robert Arkadiusz Witeczek

 

Członkowie Rady

1.   Krzysztof Jarosław Falkowski

Wygaśnięcie mandatu radnego Pana Krzysztofa Jarosława Falkowskiego nastąpiło Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Skierniewicach z dnia 16 grudnia 2016 r. ( wskutek śmierci).

Na radnego wybrany został Pan Leszek Kwiatkowski w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Żychlinie zarządzonych na dzień 12 marca 2017 r. z Okręgu Wyborczego Nr 8. Pan Leszek Kwiatkowski złożył ślubowanie w dniu 29 marca 2017 roku na XXXI Sesji Rady Miejskiej w Żychlinie.

 

2.   Matylda Iwona Jakubowska-Czaja

3.   Józef Kowalski

4.   Michał Janusz Kowalik

5.   Agnieszka Dorota Tomaszewska

6.   Anna Maria Wrzesińska

7.   Rafał Krzysztof Klimczak

8.   Elżbieta Wanda Sikora

9.   Ewa Stańczak

10. Mieczysław Studziński

11. Stanisław Szymański

12. Paweł Jan Wachowiak

13. Ewa Barbara Wypych

 

 

 

Składy Osobowe Komisji Rady Miejskiej w Żychlinie

 

 

1. Komisja Rewizyjna
w składzie: 
1)  Przewodniczący  - Józef Kowalski  
2)  Członek   - Rafał Krzysztof Klimczak   
3)  Członek   - Mieczysław Studziński  
4)  Członek   - Stanisław Szymański   
5)  Członek   - Ewa Barbara Wypych 

 

2. Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu
w składzie:
1)  Przewodnicząca  - Ewa Stańczak    
2)  Członek    - Michał Janusz Kowalik 
3)  Członek    - Leszek Kwiatkowski  
4)  Członek    - Agnieszka Dorota Tomaszewska
5)  Członek    - Paweł Jan Wachowiak

   

3. Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych
w składzie:
1) Przewodniczący  - Elżbieta Wanda Sikora      
2) Członek   - Matylda Iwona Jakubowska-Czaja   
3) Członek   - Ewa Stańczak   
4) Członek   - Anna Maria Wrzesińska  
5) Członek   - Ewa Barbara Wypych         
 

4. Komisja Rolna, Prawa i Porządku Publicznego
w składzie:
1) Przewodniczący  - Mieczysław Studziński   
2) Członek   - Michał Janusz Kowalik   
3) Członek   - Stanisław Szymański      
4) Członek   - Paweł Jan Wachowiak
5) Członek   - Robert Arkadiusz Witeczek

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane